• film

    Przedszkole i Szkoła terapeutyczna

    Dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi

Zbiórka karmy

Przedszkole terapeutyczne „SENSE” ogłasza zbiórkę karmy dla towarzystwa opieki nad zwierzętami. Zbieramy karmę dla psów i kotów (suchą i mokrą karmę, „przysmaki”, zabawki dla zwierząt, koce).

zbiorka

ZBIERAMY KARMĘ DLA PSÓW I KOTÓW

Zwracamy się do ludzi wielkiego serca, aby przyłączyli się do naszej akcji. Pokarm oraz wszystkie przyniesione rzeczy prosimy odkładać w wyznaczonym miejscu. Po zakończeniu akcji, wszystkie dary zostaną dostarczone w okresie przedświątecznym do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, przy ul. Ojca Beyzyma 17 w Szczecinie.

Akcja trwa do 15 grudnia 2017. Za ofiarność, dziękujemy!

W imieniu naszych psich i kocich przyjaciół, gorąco namawiamy dzieci i ich rodziców oraz opiekunów do zaangażowania się w zbiórkę darów dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt. Akcja pomocy niechcianym zwierzętom jest jedną z najprostszych w jaką mogą włączyć się dzieci. Mogą mieć satysfakcję i poczucie, że coś zależy od nich, że choć chwilowa poprawa warunków ma znaczenie. Dlatego dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, opiekunom, którzy włączyli się w akcję. Pokazali dzieciom, że dzielenie się tym co mamy - to dobry nawyk!

Z życia naszego Przedszkola

W przedszkolu terapeutycznym SENSE zawsze dużo się dzieje :)

Wizyta w papugarni

MARZEC
Chwila relaksu w towarzystwie
wielobarwnych papug

Dzień Świadomości Autyzmu

KWIECIEŃ
Charakterystyczne niebieskie balony i koszulki
jako symbol osób z autyzmem

Hipoterapia

CYKLICZNIE
Zajęcia hipoterapeutyczne to zawsze
owocne i pełne radości chwile