• film

    Przedszkole i Szkoła terapeutyczna dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi

Nasze przedszkole

Przedszkole na fotografiach

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć naszego Przedszkola Terapeutycznego Sense, które mieści się przy ulicy Miodowej 57 (Osów) w Szczecinie. Powstało ono głównie z myślą o dzieciach z autyzmem, z zespołem Aspergera i niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi o różnym stopniu niepełnosprawności do odwiedzenia naszej placówki. Oferujemy zajęcia indywidualne dostosowane do potrzeb każdego dziecka, nasza praca odbywa się według tworzonych indywidualnych programów, a także stałego monitorowania postępów. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę i terapeutów, którzy profesjonalnie podchodzą do zajęć w małych grupach, jak i terapii z każdym podopiecznym. Program edukacyjny i terapeutyczny dopasujemy do potrzeb dziecka, jego choroby, jak również jego możliwości psychicznych i fizycznych.

Drodzy Rodzice! Jeśli Wasze dziecko posiada orzeczenie o potrzebie specjalnego kształcenia. Zapraszamy do naszego Przedszkola Terapeutycznego w Szczecinie. Zapewniamy naszym przedszkolakom intensywny i skuteczny program terapeutyczny, w którym chętnie i z przyjemnością będą uczestniczyły.

Przedszkole Terapeutyczne Szczecin 01
Przedszkole Terapeutyczne Szczecin 02